Падзеі не знойдзены.

03 чэрв 2022 - 31 жнів 2022
Ongoing...

Выстава “Маршрут перабудаваны”

3 чэрвеня 2022 г. у Дзяржаўным музеі гісторыі беларускай літаратуры адбудзецца адкрыццё выніковай выставы мастацкай майстэрні PLOT пад назвай “Маршрут перабудаваны”, прымеркаванай да Міжнароднага дня абароны дзяцей.

Увазе наведвальнікаў будуць прапанаваны мастацкія працы выхаванцаў майстэрні ў цікавым разрэзе: побач з фінальнымі варыянтамі твораў будуць экспанавацца іх першапачатковыя эскізы. Такім чынам наведвальнікі змогуць прасачыць развіццё, а часам і нечаканую трансфармацыю творчай задумы юных мастакоў.

Падчас мерапрыемства кожны прысутны таксама зможа паспрабаваць сябе ў ролі мастака і, магчыма, раскрыць свае схаваныя таленты.

Зацікаўленых чакаем 3 чэрвеня ў 17:30 па адрасе г. Мінск, вул. М.Багдановіча, 13.

Выстава будзе дзейнічаць па 31 жніўня 2022 г.

Уваход – вольны.

Тэл.: +375 (17) 363-56-21.

days

hours